Inwestycje mieszkaniowe

Inwestycje mieszkaniowe w realizacji

Obecnie jesteśmy w trakcie realizacji inwestycji przy ul. Kryształowej na wrocławskim Ołtaszynie – kameralnego kompleksu czterech budynków wielorodzinnych, posadowionych w cichej i spokojnej okolicy niskich zabudowań jednorodzinnych, oraz położonego u podnóża góry Świeradowiec obiektu Izerski Resort.

IzerSKI RESORT

ul. Jana Kilińskiego 2, Świeradów Zdrój

Obiekt Izerski Resort w Świeradowie – Zdroju stanowi harmonijne połączenie nowoczesnej oraz funkcjonalnej architektury z urokliwością otaczającego górskiego krajobrazu, idealnie wpisując się w malowniczą strukturę tej turystyczno-kuracyjnej miejscowości. Jego zintegrowanie z otoczeniem zostało osiągnięte dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów wykończeniowych takich jak drewno znajdujące się na elewacji, szkło i metal stanowiące wykończenie przestronnych tarasów oraz łupek zwieńczający poszycie dachu.

Dodatkowe zalety obiektu Izerski Resort:

 • strefa SPA z saunami i jacuzzi w każdym budynku
 • przestronny podziemny garaż z miejscami dla wszystkich lokatorów
 • narciarnie/rowerownie – miejsca bezpiecznego przechowywania sprzętu sportowego
 • komórki lokatorskie, stanowiące dodatkową przestrzeń magazynową dla mieszkań
 • cichobieżne windy umożliwiające bezpieczny i bezproblemowy transport

Wysoka jakość wykończenia inwestycji:

 • elewacja budynku wykończona kamieniem naturalnym – łupkiem
 • szklane fasady oraz grzejniki kanałowe w mieszkaniach z antresolami
 • drzwi antywłamaniowe klasy C
 • kompletne instalacje centralnego ogrzewania, elektryczna, wodno-kanalizacyjna oraz wentylacji mechanicznej
 • parapety z konglomeratu kamiennego

Budowa inwestycji została już rozpoczęta, zakończenie budowy planowane jest na wrzesień 2020 roku.

Już od 8 800 zł/m2
Sprawdź
Już od 8 800 zł/m2

Przyjazny Smolec

Topolowa, Smolec, Polska

Przyjazny Smolec to zespół siedmiu dwupiętrowych budynków wielorodzinnych. Pierwszy etap obejmuje budowę trzech budynków wraz z pełną infrastrukturą drogową, miejscami postojowym, zielonym zagospodarowaniem terenu oraz placem zabaw.

Klienci mają możliwość wyboru spośród 120 mieszkań o przemyślanych i starannie zaprojektowanych układach oraz metrażach od 35 do 96 m². Mieszkania dostępne w ofercie występują w trzech podstawowych wariantach: mieszkania z ogródkami na parterze, mieszkania na 1-piętrze z komfortowymi balkonami oraz mieszkania dwupoziomowe z przestronnymi poddaszami na ostatniej kondygnacji.  Inwestycja zlokalizowana tuż przy Wrocławiu, w zielonym i szybko rozwijającym się Smolcu, położna 450 m od nowopowstającego przystanku PKP, w pobliżu sklepów i obiektów sportowych.

Dużym atutem naszej oferty jest możliwość łączenia mieszkań i dostosowywania ich do własnych potrzeb.  Niezależnie od tego czy mieszkasz z rodziną czy dopiero planujesz jej założenie, znajdziesz u nas mieszkanie dla siebie, które będzie rosło razem z twoimi oczekiwaniami oraz standardem życia.  Kolejną sporą zaletą mieszkań są duże ogrody, nawet do 153 m² twojej własnej dodatkowej zielonej przestrzeni, w której miło spędzisz czas z rodziną i znajomymi.

Inwestycja Przyjazny Smolec znajduje się w Smolcu, przy ul. Topolowej (0,8 km od Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera HLM Deweloper.

Terminy zakończenia budowy poszczególnych budynków to:

 • Budynek 1 – 31.05.2019
 • Budynek 2 – 31.07.2019
 • Budynek 3 – 30.09.2019
Już od 3 699 zł/m2
Sprawdź
Już od 3 699 zł/m2

ZREALIZOWANE INWESTYCJE

W swoim budowlanym portfolio posiadamy 6 zakończonych sukcesem inwestycji deweloperskich.

Inwestycje na mapie Wrocławia

Inwestycja zakończona
Inwestycja aktywna