Sprzedaż zakończona
Inwestycja archiwalna

Ekskluzywny kompleks willi miejskich z pięknie zagospodarowanym ogrodem

Krzycka Willa Miejska

Krzycka 71, 53-019 Wrocław, Polska

Inwestycja Willa Miejska Krzycka  to starannie zaprojektowany kompleks 5 domów posadowionych w samym sercu przepięknej dzielnicy Krzyki. Na terenie inwestycji znajduje się 30 apartamentów – począwszy od przytulnych 2-pokojowych 56-metrowych mieszkań na parterze, po 138-metrowe przestronne, dwukondygnacyjne mieszkania z tarasami i prywatną windą oraz w pełni zagospodarowany i gustownie urządzony ogród o powierzchni 2400m².

Zalety naszej inwestycji zyskały swoje potwierdzenie w konkursie Gazety Wyborczej „Dom, w którym chciałbym mieszkać 2011” zyskując najwięcej głosów środowiska deweloperskiego, potwierdzających unikatowość i wyjątkowość tego miejsca.

Adres: ul. Krzycka 71, 71A, 71B, 71C, 71D Wrocław

Data rozpoczęcia: 15.05.2011, data zakończenia: 30.09.2013.

30
mieszkań
2/3/4/5/6
pokojowe
63-154 m2
powierzchni

Inwestycja na mapie

Krzycka 71, 53-019 Wrocław, Polska

Wyjątkowa lokalizacja

 •  Jedynie 15 minut od centrum Wrocławia
 • Inwestycja położona w prestiżowej dzielnicy Krzyki
 • Bliskość terenów zielonych  (m.in. Park Południowy, Park Kleciński)

Wirtualny spacer

Spacer VR - mieszkania wrocław krzyki

Zobacz wirtualny spacer w 3D

Wszystkie mieszkania zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie i komforcie mieszkańców: ergonomiczne wnętrza, duży dostęp światła dziennego, elegancka, drewniana stolarka okienna, instalacja kominkowa oraz klimatyzacji, ogrzewanie podłogowe – to tylko niektóre atuty, składające się na wysoki standard inwestycji. Dopełnieniem oferty są starannie zaprojektowane strefy wejścia oraz klatki schodowe wykończone marmurem.

Centrum Ustawień Prywatności

  Analityka

  Wykorzystujemy cookies do śledzenia statystyk strony, takich jak liczba osób odwiedzających, rodzaj systemu operacyjnego i przeglądarki internetowej wykorzystywanej do przeglądania strony, czas spędzony na stronie, odwiedzone podstrony etc. Korzystamy w tym zakresie z Google Analytics, co wiąże się z wykorzystaniem plików cookies firmy Google LLC.

  _ga,_gid
  _ga,_gid