już od 2 990 zł/m2
Inwestycja w sprzedaży

CIESZ SIĘ ZIELENIĄ.
POWIĘKSZAMY TWOJĄ PRZESTRZEŃ!

Przyjazny Smolec

Topolowa, Smolec, Polska

Przyjazny Smolec to zespół siedmiu dwupiętrowych budynków wielorodzinnych. Pierwszy etap obejmuje budowę trzech budynków wraz z pełną infrastrukturą drogową, miejscami postojowym, zielonym zagospodarowaniem terenu oraz placem zabaw.

Klienci mają możliwość wyboru spośród 120 mieszkań o przemyślanych i starannie zaprojektowanych układach oraz metrażach od 35 do 96 m². Mieszkania dostępne w ofercie występują w trzech podstawowych wariantach: mieszkania z ogródkami na parterze, mieszkania na 1-piętrze z komfortowymi balkonami oraz mieszkania dwupoziomowe z przestronnymi poddaszami na ostatniej kondygnacji.  Inwestycja zlokalizowana tuż przy Wrocławiu, w zielonym i szybko rozwijającym się Smolcu, położna 450 m od nowopowstającego przystanku PKP, w pobliżu sklepów i obiektów sportowych.

Dużym atutem naszej oferty jest możliwość łączenia mieszkań i dostosowywania ich do własnych potrzeb.  Niezależnie od tego czy mieszkasz z rodziną czy dopiero planujesz jej założenie, znajdziesz u nas mieszkanie dla siebie, które będzie rosło razem z twoimi oczekiwaniami oraz standardem życia.  Kolejną sporą zaletą mieszkań są duże ogrody, nawet do 153 m² twojej własnej dodatkowej zielonej przestrzeni, w której miło spędzisz czas z rodziną i znajomymi.

Inwestycja Przyjazny Smolec znajduje się w Smolcu, przy ul. Topolowej (0,8 km od Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera HLM Deweloper.

Terminy zakończenia budowy poszczególnych budynków to:

  • Budynek 1 – 31.05.2019
  • Budynek 2 – 31.07.2019
  • Budynek 3 – 30.09.2019
120
mieszkań
2/3
pokojowe
35-96 m2
powierzchni

Inwestycja na mapie

Topolowa, Smolec, Polska

Wrocław bliżej niż myślisz

  • Korzystaj z zieleni – atrakcyjne tereny zielone tuż przy inwestycji
  • Świetna komunikacja – autostradowa obwodnica Wrocławia zaledwie 3 km od inwestycji
  • Tylko 1 km do Wrocławia
  • Bliskość obiektów handlowych – 4 km do „Wrocław Fashion Outlet”, dużego supermarketu i marketu budowlanego