już od 7 400 zł/m2
Inwestycja w sprzedaży

Twoje osiedle z dobrą energią!

Zielone Komorowice
Wiosenna 3, 52-200 Karwiany, Polska

Zamieszkaj w eleganckim kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych i mieszkań pod Wrocławiem, w gminie Żórawina. Zielone Komorowice to dwukondygnacyjne domy z garażami lub miejscami postojowymi oraz 3-pokojowe mieszkania w dwóch opcjach: na parterze z ogródkiem lub na piętrze z balkonem i z dodatkowym poddaszem nieużytkowym do własnego wykończenia i aranżacji.

Najnowsze technologie to u nas standard!

Zielone Komorowice to ekologiczne osiedle, które powstaje w sybiozie z nowoczesną technologią. Dzięki takim rozwiązaniom jak system rekuperacji, przygotowanie pod fotowoltaikę oraz pompa ciepła przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się czystym powietrzem i darmową energią.

Idealne miejsce na przestrzeń dla życia

Jest wiele powodów, dla których warto wybrać Zielone Komorowice, poznaj niektóre z nich:

 • ogrodzone, duże działki
 • przyjazna infrastruktura
 • media gminne (prąd, woda)
 • kanalizacja gminna
 • w domach gotowe schody żelbetowe
 • droga dojazdowa w ramach inwestycji
 • ogrzewanie podłogowe
 • dostęp do internetu światłowodowego
40
domów
3/4
pokojowe
105-128 m2
powierzchni

Inwestycja na mapie

Wiosenna 3, 52-200 Karwiany, Polska

Dogodna lokalizacja

Doskonała lokalizacja i świetny dojazd komunikacją podmiejską – tylko 3 km od południowych granic Wrocławia. Węzeł autostradowy Bielany Wrocławskie znajduje się tylko 7 km od Żórawiny a budowany ostatni odcinek autostradowej obwodnicy wschodniej od Żernik Wrocławskich do alei Karkonoskiej znacząco wpłynie na poprawę komunikacji w tym rejonie.

PRZYJAZNA INFRASTRUKTURA

W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajduje się sklep, szpital wielospecjalistyczny ORTHOS oraz przychodnia lekarska, apteka i gabinet stomatologiczny. W Wysokiej (4 km od inwestycji) powstały: nowoczesna szkoła podstawowa, przedszkole i żłobek. Natomiast w miejscowości Rzeplin istnieje szkoła podstawowa zapewniająca dojazd busami szkolnymi. Do najbliższego a zarazem największego na Dolnym Śląsku centrum zakupowo-usługowo-handlowego, czyli Bielan Wrocławskich jest zaledwie 7 km.

W miejscowości znajdują się trzy salony kosmetyczne oraz kościół a także boisko, plac zabaw, siłownia zewnętrzna, skatepark oraz świetlica oferująca zajęcia dla dorosłych, dzieci i półkolonie. I to wszystko w odległości zaledwie 200m od inwestycji.

Centrum Ustawień Prywatności

  Analityka

  Wykorzystujemy cookies do śledzenia statystyk strony, takich jak liczba osób odwiedzających, rodzaj systemu operacyjnego i przeglądarki internetowej wykorzystywanej do przeglądania strony, czas spędzony na stronie, odwiedzone podstrony etc. Korzystamy w tym zakresie z Google Analytics, co wiąże się z wykorzystaniem plików cookies firmy Google LLC.

  _ga,_gid
  _ga,_gid