O firmie

Domar Development to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma działająca w branży deweloperskiej. Jesteśmy młodym zespołem wykwalifikowanych specjalistów z nowatorskim podejściem do sprzedaży i obsługi klienta. Zrealizowane przez nas projekty architektoniczne posiadają zróżnicowany charakter. Począwszy od tradycyjnych willi miejskich nawiązujących formą do mieszczańskich budynków przełomu XIX i XX wieku, które zyskały uznanie i główną nagrodę środowiska deweloperskiego w konkursie Gazety Wyborczej a skończywszy na nowoczesnym osiedlu domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej zlokalizowanym na obrzeżach miasta.

STAŁY DOSTĘP DO INFORMACJI

Dbamy o to, żeby nasz klient był dobrze poinformowany na każdym etapie zakupu/transakcji/budowy.
Udostępniamy wszelkie dokumenty związane z inwestycją oraz wspieramy w ich analizie.
Współpracujemy z bankami oraz doradcami finansowymi klientów w celu usprawnienia procesu kredytowego. Posiadamy odrębny dział specjalistów wsparcia posprzedażowego.

PRZEMYŚLANE I SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA ARCHITEKTONICZNE

Stawiamy na nowoczesne projekty mieszkań i domów o funkcjonalnych układach z dobrym doświetleniem wszystkich pomieszczeń w lokalizacjach, które gwarantują komfortowe miejsca do życia.

WYSOKIE STANDARDY REALIZACJI

Nasze inwestycje realizujemy zgodnie z restrykcyjnymi wymogami budowlanymi, w oparciu o zatwierdzone projekty budowlane po uzyskaniu wszystkich decyzji i pozwoleń oraz zgodnie z Ustawą z dnia 16 września 2011 r. o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego.

PIONIERZY MARKETINGU VR

Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom rynku nieruchomości, firma Domar Development, przy okazji realizowanej w latach 2015-2017 inwestycji  KOMOROWICE III zaprezentowała swoim klientom innowacyjną w skali światowej technologię, która za pośrednictwem specjalnych okularów pozwoliła przenieść się do świata wirtualnej rzeczywistości 3D i umożliwiła spacer po domach znajdujących się w ofercie dewelopera.

Pomysł by wykorzystać wirtualną rzeczywistość do prezentacji inwestycji okazał się rewelacyjny i  spotkał się z uznaniem wielu deweloperów w całej Polsce, czyniąc nas liderem w wykorzystaniu najnowszych technologii przy sprzedaży nieruchomości oraz pionierem w użyciu narzędzi nowoczesnego marketingu.

OSIĄGNIĘCIA

Jesteśmy pełnym pasji i pomysłów zespołem, co niejednokrotnie potwierdziły zdobyte przez nas główne nagrody
w konkursach na najefektywniejszą kampanię marketingową Golden Arrow czy nagrody przyznawane najlepszym
wystawcom na targach mieszkaniowych.

I miejsce

I miejsce

na Targach Nieruchomości Nowy Adres 2016 (maj)

Nagroda

Nagroda

Golden Arrow

II miejsce

II miejsce

na Targach Nieruchomości Nowy Adres 2016 (marzec)

Centrum Ustawień Prywatności

    Analityka

    Wykorzystujemy cookies do śledzenia statystyk strony, takich jak liczba osób odwiedzających, rodzaj systemu operacyjnego i przeglądarki internetowej wykorzystywanej do przeglądania strony, czas spędzony na stronie, odwiedzone podstrony etc. Korzystamy w tym zakresie z Google Analytics, co wiąże się z wykorzystaniem plików cookies firmy Google LLC.

    _ga,_gid
    _ga,_gid