O firmie

Domar Development to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma działająca w branży deweloperskiej. Jesteśmy młodym zespołem wykwalifikowanych specjalistów z nowatorskim podejściem do sprzedaży i obsługi klienta. Zrealizowane przez nas projekty architektoniczne posiadają zróżnicowany charakter. Począwszy od tradycyjnych willi miejskich nawiązujących formą do mieszczańskich budynków przełomu XIX i XX wieku, które zyskały uznanie i główną nagrodę środowiska deweloperskiego w konkursie Gazety Wyborczej a skończywszy na nowoczesnym osiedlu domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej zlokalizowanym na obrzeżach miasta.

STAŁY DOSTĘP DO INFORMACJI

Dbamy o to, żeby nasz klient był dobrze poinformowany na każdym etapie zakupu/transakcji/budowy.
Udostępniamy wszelkie dokumenty związane z inwestycją oraz wspieramy w ich analizie.
Współpracujemy z bankami oraz doradcami finansowymi klientów w celu usprawnienia procesu kredytowego. Posiadamy odrębny dział specjalistów wsparcia posprzedażowego.

PRZEMYŚLANE I SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA ARCHITEKTONICZNE

Stawiamy na nowoczesne projekty mieszkań i domów o funkcjonalnych układach z dobrym doświetleniem wszystkich pomieszczeń w lokalizacjach, które gwarantują komfortowe miejsca do życia.

WYSOKIE STANDARDY REALIZACJI

Nasze inwestycje realizujemy zgodnie z restrykcyjnymi wymogami budowlanymi, w oparciu o zatwierdzone projekty budowlane po uzyskaniu wszystkich decyzji i pozwoleń oraz zgodnie z Ustawą z dnia 16 września 2011 r. o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego.

PIONIERZY MARKETINGU VR

Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom rynku nieruchomości, firma Domar Development, przy okazji realizowanej w latach 2015-2017 inwestycji  KOMOROWICE III zaprezentowała swoim klientom innowacyjną w skali światowej technologię, która za pośrednictwem specjalnych okularów pozwoliła przenieść się do świata wirtualnej rzeczywistości 3D i umożliwiła spacer po domach znajdujących się w ofercie dewelopera.

Pomysł by wykorzystać wirtualną rzeczywistość do prezentacji inwestycji okazał się rewelacyjny i  spotkał się z uznaniem wielu deweloperów w całej Polsce, czyniąc nas liderem w wykorzystaniu najnowszych technologii przy sprzedaży nieruchomości oraz pionierem w użyciu narzędzi nowoczesnego marketingu.

OSIĄGNIĘCIA

Jesteśmy pełnym pasji i pomysłów zespołem, co niejednokrotnie potwierdziły zdobyte przez nas główne nagrody
w konkursach na najefektywniejszą kampanię marketingową Golden Arrow czy nagrody przyznawane najlepszym
wystawcom na targach mieszkaniowych.

I miejsce

I miejsce

na Targach Nieruchomości Nowy Adres 2016 (maj)

Nagroda

Nagroda

Golden Arrow

II miejsce

II miejsce

na Targach Nieruchomości Nowy Adres 2016 (marzec)

Inwestycje mieszkaniowe w realizacji

IzerSKI RESORT

ul. Jana Kilińskiego 2, Świeradów Zdrój

Obiekt Izerski Resort w Świeradowie – Zdroju stanowi harmonijne połączenie nowoczesnej oraz funkcjonalnej architektury z urokliwością otaczającego górskiego krajobrazu, idealnie wpisując się w malowniczą strukturę tej turystyczno-kuracyjnej miejscowości. Jego zintegrowanie z otoczeniem zostało osiągnięte dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów wykończeniowych takich jak drewno znajdujące się na elewacji, szkło i metal stanowiące wykończenie przestronnych tarasów oraz łupek zwieńczający poszycie dachu.

Dodatkowe zalety obiektu Izerski Resort:

 • strefa SPA z saunami i jacuzzi w każdym budynku
 • przestronny podziemny garaż z miejscami dla wszystkich lokatorów
 • narciarnie/rowerownie – miejsca bezpiecznego przechowywania sprzętu sportowego
 • komórki lokatorskie, stanowiące dodatkową przestrzeń magazynową dla mieszkań
 • cichobieżne windy umożliwiające bezpieczny i bezproblemowy transport

Wysoka jakość wykończenia inwestycji:

 • elewacja budynku wykończona kamieniem naturalnym – łupkiem
 • szklane fasady oraz grzejniki kanałowe w mieszkaniach z antresolami
 • drzwi antywłamaniowe klasy C
 • kompletne instalacje centralnego ogrzewania, elektryczna, wodno-kanalizacyjna oraz wentylacji mechanicznej
 • parapety z konglomeratu kamiennego

Budowa inwestycji została już rozpoczęta, zakończenie budowy planowane jest na wrzesień 2020 roku.

Już od 8 800 zł/m2
Sprawdź
Już od 8 800 zł/m2

Przyjazny Smolec

Topolowa, Smolec, Polska

Przyjazny Smolec to zespół siedmiu dwupiętrowych budynków wielorodzinnych. Pierwszy etap obejmuje budowę trzech budynków wraz z pełną infrastrukturą drogową, miejscami postojowym, zielonym zagospodarowaniem terenu oraz placem zabaw.

Klienci mają możliwość wyboru spośród 120 mieszkań o przemyślanych i starannie zaprojektowanych układach oraz metrażach od 35 do 96 m². Mieszkania dostępne w ofercie występują w trzech podstawowych wariantach: mieszkania z ogródkami na parterze, mieszkania na 1-piętrze z komfortowymi balkonami oraz mieszkania dwupoziomowe z przestronnymi poddaszami na ostatniej kondygnacji.  Inwestycja zlokalizowana tuż przy Wrocławiu, w zielonym i szybko rozwijającym się Smolcu, położna 450 m od nowopowstającego przystanku PKP, w pobliżu sklepów i obiektów sportowych.

Dużym atutem naszej oferty jest możliwość łączenia mieszkań i dostosowywania ich do własnych potrzeb.  Niezależnie od tego czy mieszkasz z rodziną czy dopiero planujesz jej założenie, znajdziesz u nas mieszkanie dla siebie, które będzie rosło razem z twoimi oczekiwaniami oraz standardem życia.  Kolejną sporą zaletą mieszkań są duże ogrody, nawet do 153 m² twojej własnej dodatkowej zielonej przestrzeni, w której miło spędzisz czas z rodziną i znajomymi.

Inwestycja Przyjazny Smolec znajduje się w Smolcu, przy ul. Topolowej (0,8 km od Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera HLM Deweloper.

Terminy zakończenia budowy poszczególnych budynków to:

 • Budynek 1 – 31.05.2019
 • Budynek 2 – 31.07.2019
 • Budynek 3 – 30.09.2019
Już od 3 699 zł/m2
Sprawdź
Już od 3 699 zł/m2

Centrum Ustawień Prywatności

  Analityka

  Wykorzystujemy cookies do śledzenia statystyk strony, takich jak liczba osób odwiedzających, rodzaj systemu operacyjnego i przeglądarki internetowej wykorzystywanej do przeglądania strony, czas spędzony na stronie, odwiedzone podstrony etc. Korzystamy w tym zakresie z Google Analytics, co wiąże się z wykorzystaniem plików cookies firmy Google LLC.

  _ga,_gid
  _ga,_gid