O firmie

Domar Development to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma działająca w branży deweloperskiej. Jesteśmy młodym zespołem wykwalifikowanych specjalistów z nowatorskim podejściem do sprzedaży i obsługi klienta. Zrealizowane przez nas projekty architektoniczne posiadają zróżnicowany charakter. Począwszy od tradycyjnych willi miejskich nawiązujących formą do mieszczańskich budynków przełomu XIX i XX wieku, które zyskały uznanie i główną nagrodę środowiska deweloperskiego w konkursie Gazety Wyborczej a skończywszy na nowoczesnym osiedlu domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej zlokalizowanym na obrzeżach miasta.

STAŁY DOSTĘP DO INFORMACJI

Dbamy o to, żeby nasz klient był dobrze poinformowany na każdym etapie zakupu/transakcji/budowy.
Udostępniamy wszelkie dokumenty związane z inwestycją oraz wspieramy w ich analizie.
Współpracujemy z bankami oraz doradcami finansowymi klientów w celu usprawnienia procesu kredytowego. Posiadamy odrębny dział specjalistów wsparcia posprzedażowego.

PRZEMYŚLANE I SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA ARCHITEKTONICZNE

Stawiamy na nowoczesne projekty mieszkań i domów o funkcjonalnych układach z dobrym doświetleniem wszystkich pomieszczeń w lokalizacjach, które gwarantują komfortowe miejsca do życia.

WYSOKIE STANDARDY REALIZACJI

Nasze inwestycje realizujemy zgodnie z restrykcyjnymi wymogami budowlanymi, w oparciu o zatwierdzone projekty budowlane po uzyskaniu wszystkich decyzji i pozwoleń oraz zgodnie z Ustawą z dnia 16 września 2011 r. o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego.

PIONIERZY MARKETINGU VR

Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom rynku nieruchomości, firma Domar Development, przy okazji realizowanej w latach 2015-2017 inwestycji  KOMOROWICE III zaprezentowała swoim klientom innowacyjną w skali światowej technologię, która za pośrednictwem specjalnych okularów pozwoliła przenieść się do świata wirtualnej rzeczywistości 3D i umożliwiła spacer po domach znajdujących się w ofercie dewelopera.

Pomysł by wykorzystać wirtualną rzeczywistość do prezentacji inwestycji okazał się rewelacyjny i  spotkał się z uznaniem wielu deweloperów w całej Polsce, czyniąc nas liderem w wykorzystaniu najnowszych technologii przy sprzedaży nieruchomości oraz pionierem w użyciu narzędzi nowoczesnego marketingu.

OSIĄGNIĘCIA

Jesteśmy pełnym pasji i pomysłów zespołem, co niejednokrotnie potwierdziły zdobyte przez nas główne nagrody
w konkursach na najefektywniejszą kampanię marketingową Golden Arrow czy nagrody przyznawane najlepszym
wystawcom na targach mieszkaniowych.

I miejsce

I miejsce

na Targach Nieruchomości Nowy Adres 2016 (maj)

Nagroda

Nagroda

Golden Arrow

II miejsce

II miejsce

na Targach Nieruchomości Nowy Adres 2016 (marzec)

Inwestycje mieszkaniowe w realizacji

Kryształowa 2

Kryształowa, Wrocław, Polska

Kryształowa2 to najnowsza inwestycja realizowana przez Domar Development obejmująca zespół czterech trzykondygnacyjnych budynków wielorodzinnych. Funkcjonalne i przemyślane rozmieszczenie pomieszczeń daje możliwość adaptacji układów mieszkań na dwu, trzy lub czteropokojowe, a także zapewnia ich optymalne nasłonecznienie, co przekłada się na komfort ich użytkowania.

Już od 5 200 zł/m2
Sprawdź
Już od 5 200 zł/m2

Centrum Ustawień Prywatności

    Analityka

    Wykorzystujemy cookies do śledzenia statystyk strony, takich jak liczba osób odwiedzających, rodzaj systemu operacyjnego i przeglądarki internetowej wykorzystywanej do przeglądania strony, czas spędzony na stronie, odwiedzone podstrony etc. Korzystamy w tym zakresie z Google Analytics, co wiąże się z wykorzystaniem plików cookies firmy Google LLC.

    _ga,_gid
    _ga,_gid